Statystyki o zmniejszającej się liczbie czytelnictwa w Polsce bardzo powoli zmieniają się na plus. Wciąż jednak czytanie książek nie jest najczęściej wybieranym zajęciem w wolnym czasie. Często barierą w poznawaniu literackich nowości jest cena książki lub długi czas oczekiwania na dostępność danego egzemplarza w bibliotece.

  • Internetowy antykwariat
  • Jak działa SkupSzop?

Internetowy antykwariat

Odpowiedzią na znalezienie książki w przystępnej cenie może być antykwariat – miejsce, gdzie książki dostają nowe życie. W wielu miastach wciąż funkcjonują tradycyjne klimatyczne sklepiki od podłogi po sufit zawalone literaturą, najczęściej obsługiwane przez oczytanych pasjonatów. Nie zawsze mamy czas lub możliwość, by do takiego miejsca zajrzeć, nie zawsze też nam się chce.

Przeniesienie części życia w świat wirtualny sprawiło, że i antykwariaty zaczęły funkcjonować w przestrzeni internetowej.

SkupSzop to doskonała odpowiedź właśnie dla tych, którzy zasoby antykwariatu wolą przeglądać z pozycji własnego fotela, z kubkiem aromatycznej kawy w ręce. Tutaj przeglądanie wirtualnych półek odbywa się przez wyszukiwarkę na stronie internetowej https://skupszop.pl/. Przejrzysty system z łatwością pozwala odnaleźć się w bogatym zbiorze literatury. Ponadto serwis prowadzi także ciekawy blog tematyczny, w którym można sporo dowiedzieć się m.in. autorach proponowanych przez sklep książek lub poznać rankingi godnych poznania tytułów. Idealna podpowiedź dla niezdecydowanych.

Jak działa SkupSzop?

Działalność tego sklepu z używanymi książkami jest dwutorowa.

SkupSzop oferuje szeroki wybór różnotematycznej literatury – od mrożących krew w żyłach thrillerów po fachowe podręczniki nie tylko dla szkoły podstawowej. Atrakcyjne ceny i bogaty asortyment sprawiają, że każdy ma szansę znaleźć tutaj coś dla siebie. A jeśli ceny wciąż wydają ci się za wysokie, koniecznie przejrzyj zakładkę z wyprzedażą. Książki, choć używane, są w dobrym stanie, co chwalą sami użytkownicy serwisu.

Ale SkupSzop to także miejsce prowadzące skup książek. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą książek, w odpowiedniej zakładce należy wpisać numer ISBN sprzedawanej pozycji i dalej postępować według instrukcji. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a skupujący wiarygodnym i wypłacalnym podmiotem. Należy jednak pamiętać, iż system ma określony limit dzienny przyjęcia książek, dlatego kto pierwszy ten lepszy. Zawsze też można spróbować następnego dnia.

Oferta sklepu dostępna jest także w formie aplikacji Skupszop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj